• نحوه سفارش محصول در آیدین الکترونیک به چند صورت انجام می‌شود؟

سفارشات به دو صورت آنلاین و حضوری از طریق آیدین الکترونیک قابل انجام هستند. برای سفارش آنلاین، کافی است محصول موردنظر خود را از طریق سایت سفارش دهید. در غیر این‌صورت می‌توانید با کارشناسان آیدین الکترونیک تماس بگیرید و درخواست کنید که سفارشات خود را حضوراً به انجام برسانید تا ایشان شما را راهنمایی کنند.  

 • آیا می‌توان از طریق آیدین الکترونیک محصولات موردنظر خود را وارد کشور کرد؟

بله. در آیدین الکترونیک هم امکان تولید محصولات موردنظر مشتریان و هم امکان وارد کردن آن‌ها مهیا است.اگر شما به محصول خاصی نیاز داشته باشید و موجودی آن در سایت تمام شده باشد، شما می‌توانید با استفاده از شماره‌های تماس «۶۶۷۲۷۸۱۹ – ۰۲۱» و «۶۶۷۲۴۵۵۲ – ۰۲۱» در ساعت کاری شرکت با کارشناسان آیدین الکترونیک تماس بگیرید و سفارش خود را عنوان کنید. آن‌گاه اگر سفارش شما تولیدی باشد، آن را خود شرکت به تعداد موردنظر شما تولید می‌کند و اگر سفارش شما وارداتی باشد، پس از اعلام قیمت اولیه، سپس محصولات را برای شما وارد می‌کنند. در کلیه این مراحل شما می‌توانید از طریق شماره‌های عنوان شده با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید یا در شرایط ضروری، حضوراً مراجعه نمایید.

 • گ موجودی کالای موردنظر تمام شده باشد، باید چگونه محصول خود را سفارش دهیم؟
 • آیا موجودی و قیمت‌های سایت به‌روز هستند؟

بله. تمام قیمت‌های ثبت شده در سایت به همراه تعداد موجودی آن‌ها به‌روز هستند و به صورت لحظه‌ای اعلام می‌شوند.

 • شیوه‌‌های پرداخت سفارش در سایت چگونه است؟

پرداخت سفارشات سایت از طریق درگاه‌های پرداخت آنلاین انجام می‌شود. اما اگر به هر دلیلی امکان پرداخت از طریق سایت ممکن نبود، مشتریان می‌توانند از طریق شماره‌های «۶۶۷۲۷۸۱۹ – ۰۲۱» و «۶۶۷۲۴۵۵۲ – ۰۲۱» با شرکت تماس بگیرند و با دریافت شماره کارت، جهت پرداخت وجه سفارشات خود اقدام نمایند.

 • آیا سفارشات ثبت شده در همان روز امکان ارسال دارند؟

سفارشات ثبت شده در سایت برای شهر تهران اگر تا آخر وقت کاری شرکت (ساعت ۷ بعدازظهر) ثبت شوند، امکان ارسال آن‌ها در همان روز وجود دارد. اما اگر خارج از این ساعت سفارش ثبت شود، ارسال آن به روز بعد موکول خواهد شد.

 • کیفیت محصولات به چه صورت است؟

کیفیت محصولات آیدین الکترونیک بسته به نوع محصولات تولیدی و وارداتی متفاوت است. به‌صورت کلی محصولاتی که توسط خود شرکت تولید می‌شوند از کیفیت بالایی برخودار هستند.

 • آیا محصولات آیدین الکترونیک از قیمت مناسبی برخودارند؟

به خاطر تنوع محصولات آیدین الکترونیک، قیمت‌های متنوعی هم برای محصولات در نظر گرفته شده که به صورت کلی این قیمت‌ها برای مصرف کننده داخلی مقرون به‌صرفه هستند.

 • کیفیت نور محصولات روشنایی آیدین الکترونیک چگونه است؟

با توجه به این که آیدین الکترونیک هم خود تولید کننده محصولات روشنایی است و هم این محصولات را وارد می‌کند؛ پس مشتریان می‌توانند محصولات با کیفیت نور دلخواه را سفارش دهند. اما به‌صورت کلی محصولات روشنایی ارائه شده در سایت آیدین الکترونیک از نور و روشنایی بالایی برخوردار هستند.

 1. در آیدین الکترونیک چه محصولاتی ارائه می‌شود؟

در آیدین الکترونیک انواع چراغ‌های خانگی (چراغ سقف، روشنایی منزل، نمای منزل، باغچه، حیاط)، چراغ‌های پزشکی، چراغ‌های کشاورزی (رشد گیاهان)، چراغ‌های شهری (خیابانی)، چراغ‌های پرورش ماهی، چراغ‌های آکواریوم، چراغ‌های صنعتی (نوپردازی سوله‌ها) و ….. به‌صورت خرده، عمده، وارداتی و تولیدی ارائه می‌شود.

 1. آیا محصولات سایت ضمانت یا گارانتی دارند؟

محصولاتی که توسط خود آیدین الکترونیک تولید می‌شوند از یک تا سه سال ضمانت برخوردارند. همچنین این محصولات شامل ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز خواهند بود.

 1. آیا آیدین الکترونیک خدمات تعمیرات هم دارد؟

بله در آیدین الکترونیک خدمات تعمیرات وجود دارد. به طوری که محصولات خریداری شده پس از خرابی می‌توانند توسط خدمات پس از فروش سایت، جهت تعمیرات ارجاع داده شوند. البته اگر در هر موردی چراغ‌ها دچار خرابی شده باشند، باز هم آیدین الکترونیک خدمات تعمیرات را برای سایر مشتریان هم ارائه می‌کند.

 1. نحوه ارسال محصولات به چه صورت است؟

ارسال محصولات به شهر تهران از طریق پیک صورت می‌گیرد. ارسال به شهرستان‌ها نیز بسته به نوع محصولات، حجم و تعداد آن‌ها از طریق باربری، پست یا تیپاکس انجام می‌شود. البته لازم به ذکر است که در شرایط خاص امکان ارسال با هواپیما نیز برای برخی از شهرستان‌ها وجود دارد.

 1. مرجوعی کالا در آیدین الکترونیک چگونه انجام می‌شود؟

با توجه به ضمانت و خدمات پس از فروش طولانی محصولات تولیدی آیدین الکترونیک، امکان مرجوعی کالا در لیست خدمات پس از فروش آن باید مورد بررسی قرار بگیرد. البته با توجه به این که محصولات این شرکت با نمونه‌های خارجی تشابه ظاهری زیادی دارند و ممکن است محصولات مرجوعی با نمونه‌های خارجی تعویض شده باشند، معمولاً امکان مرجوعی آن‌ها وجود ندارد.

 1. اگر پروژه یا سؤال خاصی داشته باشیم، چگونه می‌توانیم آن را مطرح کنیم؟

برای عنوان کردن پروژه‌ها، پیشنهادات و سؤالات خاص خود می‌توانید از طریق شماره‌های «۶۶۷۲۷۸۱۹ – ۰۲۱» و «۶۶۷۲۴۵۵۲ – ۰۲۱» با شرکت در ارتباط باشید. در این موارد، کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهند بود.